Info

Letní dětský tábor 2024 Téma: AVENGERS
Termín 29.6. – 12.7. 2024 Místo: Borek u Miletína
Koupání: vlastní koupaliště Věk: 1. – 9. třída

Cena: 6 900 Kč (stravování 5x denně, pitný režim, ubytování, doprava, úrazové pojištění, náklady na program a spoustu skvělé zábavy).

Cena při úhradě celého pobytu:

 

Stravování začíná v den příjezdu obědem a končí v den odjezdu snídaní a balíčkem na cestu. Po celou dobu pobytu je zajištěna strava 5x denně a celodenní pitný režim.

Ubytování: mladší děti budova, starší děti chatky. Děti obdrží prostěradlo a povlečení. Polštáře a přikrývky jsou na pokojích a chatkách, není zapotřebí spacáků ani karimatek.

Doprava na tábor bude zajištěna autobusy a to ve směru Příbram - Praha (Smíchovské nádraží). Přesné pokyny k odjezdu na tábor, včetně místa, hodiny odjezdu a příjezdu obdržíte na Váš email uvedený v přihlášce 30 dnů před začátkem tábora. Na tábor je možné využít vlastní dopravu.

Individuální odjezd z tábora je možný jen ve výjimečném případě, a to na základě dohody s hlavním vedoucím tábora.

Návštěvy: Vzhledem k epidemiologické situaci jsou návštěvy rodičů (zákonných zástupců) v průběhu tábora zakázány.

Stornopoplatky: 
V případě zrušení pobytu do 31.3. 24 je storno poplatek ve výši 3.000,- Kč, při zrušení do 30.4. 24 je storno poplatek ve výši 4.000,- Kč, při zrušení do 31.5.24 je storno poplatek ve výši 5.000 Kč, při zrušení po 31.5.2024 je storno poplatek v celé výši úhrady.  Při zajištění náhradníka se storno poplatek neúčtuje. V případě předčasného odjezdu dítěte z tábora nevzniká nárok na vrácení poplatku ani jeho poměrné části. 

Upozornění:

Upozorňujeme na to, že v areálu tábora a jeho nejbližším okolí není telefonní signál.

Nedoporučujeme vybavovat účastníky cennými věcmi (mobilní telefony, notebooky, DVD přehrávače, šperky apod.).

Pořadatel tábora nenese odpovědnost za poškození či ztrátu věcí, které si dítě, navzdory doporučení, s sebou přiveze na tábor.